shporeti Alfa90

Shitet nga: petriti 12 Gsh 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti Alfa90 ne gjendje te mire pak i perdorur qmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim