te qafa

Shitet nga: Adi Gshi 07 Nën 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemse ELIND 2 e perdorue 1 vit ne gjendje shume te mire shitet per 100 euro ose nderrim me telefon elular IPHONE 4 ose samsung galaxy 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim