te qafa

Shitet nga: Adi Gshi 07 Nën 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet nxemesja elektrike ne gjendje shume te mire 1 dimer e perdorur . Me mundesi mderrimi me telefon celular iphone 4 samsung galaxy laptop e kshtu me radhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim