teknik e bardh

Shitet nga: gzim 29 Sht 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shporet alfa dhe dy nxemje ne gjendje te rregullt dhe funksionale shporeti vjen komplet me qynga qmimi me marrveshje presim blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim