termo 3.5

Shitet nga: haqif 25 Nën 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo nga firma cer 3.5 ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim