termo 3 she

Shitet nga: Sh.Gashi 21 Jan 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
termoja eshte gati e re , vetem vitin qe kaloj e perdorur..ka edhe mbajtesen per bartje apo levizje
arsyet e shitjes ,,, montimi i nxemjes ne banese.

fotografit mund ti shifni mes VIBERIT +386 49 842 422

gjindemi ne prishtine perballe shkolles Meto Bajraktari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim