termo 3

Shitet nga: Isak Qerka 30 Jan 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
temro shum pak e perdorur , cilesei e lart , per qdo interesim mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit 044-678-200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim