termo 5

Shitet nga: eni 28 Nën 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje shum te mir , tre fazor , mermer pjesa , permbi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim