termo ELIND 3 she

Shitet nga: Adi Gashi 18 Jan 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
ne gjendje shume te mire,,, qmimi ne shitore 380 euro... extra te porositura edhe mbajteset me rrota,,, e perdorur vetem 1 vit ... fotografit mund tua dergoj me Viber ... shes per arsye te montimit te nxemjeve qendrore ne banese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim