termo eind 2,5

Shitet nga: Arbeni 05 Jan 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
termo elind shitete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim