termo elind3.5

Shitet nga: termo elind 3.5 16 Nën 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo elind 3.5 ne gjendje te shum shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim