termo

Shitet nga: albert 04 Tet 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shiten 3 termo me termostat dhe rrota levizese ne gjendje te mir termot shiten ndaras ose bashk cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim