Teknike e Bardhe

Shitet nga: Shitësi 05 Mar 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri

Shesim Teknike te Bardhe te importuar eksluzivisht nga Danimarka.

Paisje elektro-teknike jashtezakonisht cilesore dhe te ruajtura qe jane te standarteve te larta evropiane dhe shiten me cmime te volitshme!

Shporet elektrike,
Furra montuese se bashku me pllaka
Frigorifer
Friz (me ngrirje te thelle)
Lavatriqe
Tharese te rrobave
Maknia te enve

Dhe produkte tjera shume cilesore.

Shitja behet me shumice e pakice ne dyqanin qe gjendet ne Bresje, Fushe Kosove.

Po ashtu mund te na kontaktoni ne numrin 044 307-343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim