Aparate te kuzhines

Shitet nga: Dardan 28 Sht 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shiten te gjitha gjerat qe jan ne foto. Muni me ardh me i pa te gjitha jan ne gjendje te rregullt. Gjendemi ne ulpian d9, kaffe Aux. Kontakt viber +37745549288 dhe +38649871905. Qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim