BLEJM LAVATRIQE GORENJE ME DEFEKT 15 euro

Shitet nga: LABI servis 29 Gsh 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Blejm Lavatriqe GORENJE me defekt 15 euro dhe vim i marim ne shtepit e juaja. TEL: 045212259

Dhe Bejme SERVISIMIN e Lavatriqeve , Frigorifer etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim