Bej servisimin e paisjeve shtepiake amviseri

Shitet nga: Safet Islami 22 Gsh 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bej servisimin e paisjeve shtepiake elektrike si dhe instalime te energjis elektrike (shtepi.objekte).Punojm dhe me konpenzim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim