Bejm Instalimin e Rrymes,Ujit dhe nxemjes.

Shitet nga: Gzim 05 Jan 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bejm instalimin e Rrymes,ujit dhe nxemjes na kontaktoni ne 044 785 173 per bised mete hollsishme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim