Bejme pastrimin e kanalizimeve ne shtepi dhe banes

Shitet nga: REMS 27 Tet 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
bejem pastrimin e kanalizimeve ne banesa dhe shtepi private,me makine speciale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim