Bejme servisimin e aparatve te kafes dhe snack

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Vending Service 25 Dhj 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bej servisimin e te gjithe vending machine :Bianchi ,Saeco,Rhea Vendors ,Zanusi, Fas si dhe shume loje te ndryshme programin dhe sistemin e parave .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim