Elektro servis & shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DPZ " XIMI,, 05 Pri 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bejm servisimin & shitjen e tegjitha firmave te importuara nga Gjermanija dhe Zvicra
Servisimin e bejm per
LAVATRIQE
EN LARSE
FRIGORIFER
SHPORETA ELEKTRIK
MODULAV APO PLLAKAVE ELEKTRONIKE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim