Furtere ( tigan )

Shitet nga: luta 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
shes furtere ( tigan ) te ardhura nga gjermania furteret jan profesionale dhe jan shum te renda dhe mundet me fut komplet edhe ne furr dot thot eshte kunder temperatures jan dy lloje te rrumbullaketa jan me kapak kurse tjerat jan katrore pa kapak tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim