Kamin dhe shporet me plim

Shitet nga: Valdete 10 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Kamini kushton 90 euro,shporeti me plim 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim