Mini shporet me gas dhe rryme

Shitet nga: Qamili 09 Jan 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes minishporetin , furra me rryme dhe pllakat me gas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim