Mixer

Shitet nga: Fitim 08 Pri 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Mixer per torte dhe shtrydhje frutave, i sa po ardhun nga Gjermania ne gjendje shume te mire.
Per me shume info ne email ose Viber +4915207957849 tel 049721039.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim