Shes aparatin e kafes

Shitet nga: Albion 22 Jan 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shitet aparati i kafes i paperdorur,ne gjendje te mir,me mulli dhe gjerat per aparat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim