Shes termon

Shitet nga: Besnik 25 Tet 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes termon 3.5 osht e re shume pak e perdorne dhe eshte shume e re. Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim