Shesim aparate te amviseris

Shitet nga: Arbnor 03 Nën 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shesim dhe servisojm aparate te amviseris si ; lavatriqe, enlarse, shporeta montues .. Ofrojm garancion 6muaj dhe pas perfundimit te garacionit gjither ne dispozicion servisimi.
Lokali gjindet rruges per Gerrmi ..Rr.Nazim Gafurri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim