Shesum edhe montojm Alarma

Shitet nga: Agim 22 Dhj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shesum Dhe Montojm alarma kunder Vjedhjes Lokale Shtepija etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim