Shporet Royal

Shitet nga: Gani 15 Mar 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes shporetin me dru dhe thengjill Royal MBS 90 te perdorur nje dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim