Shporeti me rrym dhe gas

Shitet nga: Bekoo 21 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shitet shporeti me rrym dhe gas ne gjendje te rregullt ka garancion edhe tre vite me qmim shum te volitshem per me shum info kontakto ne kete nr tel 044 841 493.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim