Tush kabine

Shitet nga: fetah 09 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Tush kabine e perdorur dhe e pa kompletuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim