VC PER BANJO LAPABOJA PER DUR TE REA

Shitet nga: azem 21 Jan 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
VC JAN TE MIRA DHE LAPABOJAT JAN TE REA

VIBER +38649214463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim