donat hasani

Shitet nga: Zena hasani 03 Sht 01:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shitet shporet dhe frigorifer I ne gjendje te regullt nuk ndahen shiten se Bashku jan te firmes shporeti esht I firmes snaige Ndersa frigoriferi I firmes bira jan ne gjendje shum te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim