servi / dhe shitje

Shitet nga: selimi 27 Jan 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bejme servis lavatriqe enlarse frigorifer elektri etj per ma shume tel 044 224 461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim