teknik e bardh

Shitet nga: sheti 26 Nën 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Resevera digjital dhe drinboks si dhe resever hd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim