xhakuzi

Shitet nga: sheti 01 Dhj 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes xhakuzi me mazash dhe radio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim