2 elektromotor te elektrokovin dhe gorenje

Shitet nga: genci 14 Krr 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shes 2 elektromotor te elektrokovin dhe gorenje jan ne gjendje te regullt pothuajse te ri me gjith rypa me remenica nja asht 3 kw tjetri 4 kw jan shum te mdhaj duhet me qu 3 vet ni motor per 2 motorat qmimi asht 300 euro te interesumt ne tel 044 141 829
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim