3 llustera te mdhej 4 te vogel

Shitet nga: fehmi 19 Gsh 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes 3 llustera te mdhej dhe 4 te vogel ansor shum te mir jam me nje qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim