Anije

Shitet nga: Xeni 25 Gsh 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Kjo Anije perdoret per restorane, ku ne te vendoset peshku dhe qendron i fresket.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim