Aparar i kafes

Shitet nga: Aparat i kafes 28 Jan 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Jan 2 copa dhe mullini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim