Aparat

Shitet nga: Qefsere 13 Shk 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes aparatin per inhalim dhe Oksigjen eshte ne gjendje te rregullt eshte i blere qe dy vite qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim