Aparat i kafes

Shitet nga: Ardijan 04 Gsh 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet aparati i kafes i servisuar me te gjitha pajisjet dhe mullirin e kafes. Ne gjendje shum te shkelqyeshme. 049/638877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim