Aparat per diabetik dhe Tension

Shitet nga: Artoni 14 Qer 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Aparati per diabetik 25 euro i pa perdorur
Aparat per matjen e tensionit ne dore 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim