Aparat per kafe

Shitet nga: Aparat per kafe + mullini 16 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Aparat i kafes ne gjendje shum te mir i ruajtun dhe nuk eshte shum i perdorur. Aparati eshte me 2 dozera. Fotot jan origjinale.Gjithashtu edhe mullini eshte ne gjendje te rregullt. Ma shum info tel ..044-196-322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim