Aparat per uje ftofes dhe projektor

Shitet nga: durim 19 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shes aparat per uje te ftoht dhe te ngroht funksjonon mjaft mir dhe ket projektor ne gjendje te mir me qmime te arsyshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim