Aparatin e ri per pallaqinka

Shitet nga: Dardi 02 Tet 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Eshte i ri ne pako pa perdor i ardhur nga Gjermania dhe eshte shume special per pallaqinka, e shes urgjent mew nje cmim teper te volitshem 23 euro. Mund te na kontaktoni ne viber +37745642773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim