BOJLERA PRODHIM ZVICRAN PREJ FIRMES HPA.

Shitet nga: besim 04 Jan 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shesim bojlera me shumic dhe pakic nga zvicrra bojlerat jan nga 120L deri ne 2000L bojlerat mundeni ti kombinoni me rrym me rrym nxemje qendrore me rrym nxemje qendrore dhe solar ( ju mir presmi ) na kontaktoni ne kta nr siq shihen ne foto ...,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim