Basbin per kpmpjuter dhe bon per telefona

Shitet nga: bujar xhinovci 08 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shesh basbinen per kompjuter dhe tv ne gjendje shum te mir bojm edhe ndrrime me tele fon
Kontaktoni vibet wasapp +38649320989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim