Blejm TERMO te perdorta

Shitet nga: pr 14 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Nese dikush posedon termo te vjeter dhe esht i interesuar ta shes , kontaktoni ne viber +37744819281.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim