Boiler dhe lavaman

Shitet nga: Afrim 20 Jan 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes lavamanin dhe boilerin,të dyja në gjendje të rregullt.Boileri ka çmimin 40€ kurse lavamani 20€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim